Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
09.01.2013 10:36 - ORIFLAME & AVON - ПРЕБОРЕТЕ СЕ ЗА СЕБЕ СИ!
Автор: biznesvazmojnost Категория: Бизнес
Прочетен: 1473 Коментари: 0 Гласове:

Нови възможности за жените!
Дайте възможност за развитие на жените, променете света!

Avon
Avon е основана през 1886 г. с идеята да осигури нови възможности на жените. 122 години по-късно, Аvon представя продукт, посветен на световната кауза за защита правата на жените - Гривна „Нови възможности за жените”.
Основният й елемент е знакът за безкрайност, който символизира бъдеще без ограничения за жените по цял свят.

Всички постъпления от продажбите на гривната ще бъдат превеждани към специално създадения от AVON Фонд „Нови възможности за жените”.  Към първите 500,000 долара, набрани от продажби на гривната, Фондация Avon ще добави още 500,000 долара и така средствата в размер на 1 милион долара ще бъдат дарени на Доверителния фонд за предотвратяване насилието срещу жените, създаден и управляван от UNIFEM (Организация за развитие на жените към ООН). Следващите приходи от продажбите на гривната ще финансират други световни и локални програми, които подкрепят идеята за спиране на насилието, което ограничава възможностите за образование, икономически и социален напредък и застрашава здравето на жените по цял свят.

Орифлейм Да си независим консултант на Орифлейм е забавно, лесно и възнаграждаващо! Ще имате уникалната възможност да научите повече за козметиката, а също ще имате шанса да печелите допълнително! Няма изискване за ниво на образование, натрупан опит или начален капитал. Хора на всякаква възраст и с различни професии успяват в директните продажби с Орифлейм. Личностно израстване Вашият спонсор ще бъде вашия съветник в изграждането на вашия бизнес. Ще бъдете подпомогнати с различни техники на продажби и маркетинг, за да изградите своя бизнес – ваш виртуален офис в интернет, ваша Орифлейм страница, бюлетин, които ще ви помогнат при продажбите и в израстването ви в бизнеса. Как да спечелим пари? Има два начина да спечелите с Орифлейм: 30% директна печалба от продажбите на клиенти и неограничени печалби, ако поканите и други да продават като вас.

Гласувай:

Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог