14.01.2013 09:32 - Защо си струва да си част от МЛМ система?

Защо си струва да си част от МЛМ система?

• не трябва да инвестираш много пари, за да започнеш собствен бизнес
• можеш да развиваш собствена дейност на произволно място и в избрано от теб време - в цялата страна
• имаш лесен достъп до продуктите
• разполагаш с много разнообразни рекламни материали
• ползваш презентации, семинари и обучения - така получаваш нужната информация за продуктите, програмите, промоциите, материалите, маркетинговите инструменти и разширяваш своите бизнес контакти
• като Сътрудник и Спонсор получаваш допълнителни възможности за печалба чрез специални мотивиращи програми
• ясно установени нива на премии в маркетинговия план и реално и много изгодно заплащане за постигнатите резултати

Всичко, което трябва да можете да правите, е да имате желание за работа, да сте комуникативни, да бъдете открит и общителен човек, да имате ясни цели, да сте готови да се учите и променяте.

В днешно време все повече хора търсят алтернативни начини за осигуряване на приходи и Директните продажби са идеално средство за това. Този вид бизнес е за всички хора, които ценят личната си свобода, свободното време със семейството и приятелите. За да работите в мрежов маркетинг не е важна възрастта, образованието, пола, националността или вероизповеданието.

Принципите на мрежовия маркетинг позволяват да печелите не само от продажбата на стоки и услуги, но и от изграждането на собствена мрежа от сътрудници. Всеки независим сътрудник може да регистрира други независими сътрудници, като по този начин той става техен спонсор, а те са част от неговата мрежа.

Печалбата се формира от следните компоненти:

- Печалба от директните продажби - се формира от разликата на която сътрудника закупува стоката от фирмата и цената на която продава на крайния клиент.

- Печалба от груповите продажби -компонента, който различава традиционната търговия от мрежовите продажби. Този вид печалба се формира от груповия оборот, формиран от сътрудниците, които вие сте регистрирали.

Следващ постинг
Предишен постинг